Podgląd

Moja strefa opinii

Obecnie, informacje w serwisie są filtrowane, zgodnie z wybranym przez Ciebie profilem.

Planergia Informacje to informacyjna część serwisu
w której zamieszczamy artykuły, raporty i analizy, porady, kompleksowy poradnik budownictwa energooszczędnego (Postaw (na) Eko-dom), Strefę opinii – autorskie materiały firm, uczelni, instytucji i ekspertów branżowych. więcej...
Planergia Technologie to miejsce, gdzie firmy technologiczne, wykonawcze czy biura architektoniczne mogą zamieszczać swoje oferty i w ten sposób docierać do osób podejmujących inwestycje. więcej...
Planergia Finanse to zespół doświadczonych konsultantów i analityków, którzy współtworząc Grupę Doradczą Altima Sp. z o.o. uczestniczyli w realizacji około 450 projektów o łącznej wartości ponad 2,5 mld zł. Dla klientów pozyskaliśmy ponad 600 mln zł. więcej...
Zaloguj się

319

Ofert
dostawców technologii

56

Zapytań

39

Źródeł finansowania

16 grudzień 2013

Rusza akcja Eko-maluch!

Nowe pomysły, pozytywna energia, praktyczna wiedza, nagrody i dużo dobrej zabawy – ruszaj akcja Eko-maluch! Zapraszamy do udziału przedszkola w całej Polsce.

 


Niebawem rusza nasza kolejna akcja wspierąca edukację przedszkolaków z całej Polski.

 
W tym celu przygotowaliśmy sześć scenariuszy zajęć dla dzieci w wieku 5-6 lat. Dzięki zabawom dzieci dowiedzą się jak dbać o środowisko, oszczędzać energię i pozytywnie wpływać na najbliższe otoczenie.  Dlatego też, serdecznie zapraszamy Państwa placówkę do uczestnictwa w akcji .

 

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Wystarczy zgłosić swoje przedszkole wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

szkolmy ekomaluchy2

 

Co otrzymuje przedszkole?

 

Przedszkola uczestniczące w akcji otrzymują od nas całkowicie bezpłatnie:

 

- Zestaw scenariuszy do przeprowadzenia zajęć,
- Pomoc dydaktyczną dla przedszkolaków (Eko-koło)

 

Co robi przedszkole?

 

-  Realizuje wybrane zajęcia z przygotowanych scenariuszy w swoim przedszkolu,
- Przesyła nam krótkie (kilka zdań) sprawozdanie informujące ile dzieci wzięło udział i co udało się osiągnąć (mile widziane zdjęcia).

 

Najaktywniejsza placówka zostanie nagrodzona upominkami dla przedszkolaków oraz artykułem promocyjnym na naszym portalu.

 

Więcej informacji na temat naszego projektu, a także scenariusze warsztatów, interaktywny domek, animacje i porady znajdziesz w Strefie dla malucha.

Poprzedni temat : Platforma współpracy innowacyjnych firm branży energii odnawialnej Następny temat : List otwarty do Pana Premiera Donalda Tuska w sprawie polityki rządu dotyczącej odnawialnych źródeł energii
Najpopularniejsze w tej kategorii
Archiwum artykułów strony głównej