O nas
Przewiń do artykułu
Menu

Planujesz projekt naukowy, masz pomysł na innowacje w firmie, ekologiczne rozwiązania dla Twojej gminy? Dzięki dotacjom możesz rozwijać ambitne projekty, korzystając z zewnętrznych źródeł finansowania. Planergia to także EkoMarketing - dopracowane akcje edukacyjne i informacyjne, które planujemy, organizujemy, realizujemy i skutecznie promujemy.

Planergia Dotacje

Planergia Sp. z o.o. to zespół doświadczonych konsultantów i analityków posiadających duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków pomocowych UE oraz opracowywaniu dokumentów strategicznych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.dotacje.planergia.pl

Podstawowe fakty dotyczące zespołu konsultantów działających obecnie w ramach Planergii przedstawiają się następująco:

- Ponad 450 projektów dla firm i samorządów w całej Polsce,
- Wartość zrealizowanych projektów: około 1,5 mld zł,
- Wartość pozyskanych środków: ponad 500 mln zł.

Planergia EkoMarketing

Planergia (eko.planergia.pl) oferuje również dopracowane akcje edukacyjno-informacyjne w obszarze ekologii, zrównoważonego rozwoju i poszanowania energii, które planujemy, organizujemy, realizujemy i skutecznie promujemy. W portfolio Planergii znajdują się rozpoznawalne kampanie i projekty, takie jak "Nie truj sąsiada", o których mogliście słyszeć z TVP (Pytanie na śniadanie), TVN 24, TVN (Dzień Dobry TVN), Natemat.pl, Onetu i wielu innych mediów, z których najważniejsze informacje pozyskują Polacy. Tworzymy ciekawy, merytorycznie dopracowany i użyteczny kontent, o którym mediom chce się mówić!

Zapraszamy do współpracy!

 

 
Planergia poleca:
Autor artykułu:
Planergia

Planergia to zespół doświadczonych konsultantów i analityków posiadających duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków pomocowych UE oraz opracowywaniu dokumentów strategicznych. Kilkaset projektów o wartości ponad 1,5 mld zł to nasza wizytówka.

Planergia to także dopracowane eko-kampanie, akcje edukacyjne i informacyjne, które planujemy, organizujemy, realizujemy i skutecznie promujemy.

info@planergia.pl